Twój koszyk jest pusty
Już niedługo otwarcie

Już niedługo otwarcie

Zobacz więcej
Darmowa wysyłka
Szeroki asortyment
Szybka wysyłka
Najlepsze ceny
ŁĄCZNIKI i gniazda
Zobacz więcej
ŻARÓWKI Sprawdź ofertę
Zobacz więcej
FACEBOOK Sprawdź nasz fanpage
Zobacz więcej
Nowości
Promocje

Sklep elektryczny JasnyGwint.pl

Witaj w sklepie internetowym Jasny Gwint - Twoim źródle najlepszych rozwiązań z zakresu elektryki! Jasny Gwint założony został przez entuzjastów dla entuzjastów elektryki. Jesteśmy nowym graczem na rynku e-commerce, a cel, do którego dążymy, to rozwinięcie rozpoznawalności naszej marki na skalę całego kraju.

Jesteśmy przekonani że dobre cena, zaufany producent to klucz do Twojego zadowolenia i naszego sukcesu. Dlatego współpracujemy m.in. z takimi najlepszymi dostawcami jak: Philips, Kontakt-Simon, Karlik, Ospel, Emos, GTV.

Nieustannie się rozwijamy, co będzie nieść ze sobą wiele korzyści dla Was, jako Klientów: liczne promocji, oferty limitowane.

Jednak to, co proponujemy, to nie tylko sprzedaż produktów - chcemy być Twoim partnerem w dziedzinie elektryki. Dlatego w przyszłości chcemy też oferować Ci poradniki, instruktaże i porady techniczne, które pomogą nie tylko w doborze odpowiednich produktów, a także w ich instalacji i użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 60 zweryfikowanych producentów, ponad 2000 pozycji, którą będziemy stale rozwijać, badając Waszą satysfakcje z zakupów i na bieżąco odpowiadać naszą ofertą na Wasze potrzeby. Sprawdź nasze kategorie takie jak, gniazdka (kontakty), łączniki (przyciski), żarówki LED, Taśmy LED

Top producenci

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok